ПН - СБ: 10-00 до 19-00
НД 10-00 до 17-00
зворотний дзвінок
(063) 614-49-72
Покрутить ещё раз Промокод Скидка 0% Скидка 4,5% Скидка 5,5% Промокод Бесплатная доставка Скидка 3,5%
Еще раз !
Ви отримаєте 100 грн. при реєстрації
0 Кошик
0 Побажання
0 Порівняння
Виберіть своє місто
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціни і способів доставки в вашому місті! Це допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Нова колекція зимового одягу Hannah 2021-2022

Нова колекція зимового одягу Hannah 2021-2022
Содержание
Открыть
  1. Почему Centurion BACKFIRE
    1. Почему Centurion BACKFIRE
    2. Почему Centurion BACKFIRE
    3. Почему Centurion BACKFIRE

Колекція 2021-2022 року від чеського бренду, традиційно обрадувала всіх фанатів лиж і сноуборду. Доступний одяг як для дорослих, так і для дітей, щоб впевнено себе почувати в Карпатах, чи в горах будь якого гірськолижного курорту.

Куртки

Hannah BERGERSON - модель для чоловіків, що має найефективніший мембранний матеріал Climatic Active Stretch (15 000 г/м), утеплена синтетичним волокном Thermore, а зручні рукава фіксуються внутрішнім манжетом через великий палець. Поціновувачі сноуборду оцінять модель Hannah TIERSEN, що має більш вільний крій у нижній частині. Для дівчат є яскраві Hannah MARILYN в нових яскравих кольорах, з утеплювачем Duratherm High Loft і мембраною Resstex 5000. Дитяча лінійка отримала нові кольори в моделях Hannah KINAM JR II.  

Штани

Класичні для лижного спорту, адаптовані під активні рухи і лижний черевик. Чоловічі поповнилися моделью Hannah AMMAR , а жіночі Hannah DAYENз мембраною Resstex 10000 і утеплювачем Duratherm. Для діточок лінійка Hannah AKITA і AMIDALA

Фліси

Беззаперечна важливість середнього шару утеплення. Європейський бренд використав перевірені і надійні матеріали Polarstretch Pro і Polarsoft Thermo. М'які і теплі матеріали, що підійдуть для міста і активного відпочинку.

 

Отже, компанія Hannah продовжує радувати українців своїм якісним одягом, який стане в нагоді як у місті, так і в горах.) 

Политика безопасности
15 серпня
Внимание! Перед просмотром этого сайта внимательно прочитайте данные условия. Если вы не согласны с этими условиями..
Внимание! Перед просмотром этого сайта внимательно прочитайте данные условия. Если вы не согласны с этими условиями, не используйте этот сайт. Использование сайта Сайт Futen.com.ua разрешает вам просматривать и загружать материалы этого сайта ..
Условия соглашения
15 серпня
Настоящее Соглашение заключается между Покупателем и Интернет-магазином «Futen.com.ua» в момент оформле..
Настоящее Соглашение заключается между Покупателем и Интернет-магазином «Futen.com.ua» в момент оформления заказа.1. При оформлении заказа Покупатель соглашается с условиями, оговоренными настоящим Соглашением, путем проставления отметки ..
Подарочные сертификаты
19 травня
Выбор подарков для друзей и близких - занятие не всегда простое, особенного если этот человек - путешественник со с..
Выбор подарков для друзей и близких - занятие не всегда простое, особенного если этот человек - путешественник со стажем и риск подарить то, что уже есть, высок. Для таких случаев и просто в качестве удачного подарка в нашем магазине можно приобрест..