ПН - СБ: 10-00 до 19-00
НД 10-00 до 17-00
зворотний дзвінок
(063) 614-49-72
Покрутить ещё раз Промокод Скидка 0% Скидка 4,5% Скидка 5,5% Промокод Бесплатная доставка Скидка 3,5%
Еще раз !
Ви отримаєте 100 грн. при реєстрації
0 Кошик
0 Побажання
0 Порівняння
Виберіть своє місто
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціни і способів доставки в вашому місті! Це допоможе зберегти більше вільного часу для вас!

Lezyne

Lezyne - американський бренд з виробництва якісних вело аксесуарів. Головними принципами є технологічність в комплексі зі стильним дизайном. Оригінальні рішення, висока якість виконання, увага до деталей, саме це робить компанію світовим лідером у велоіндустрії.

Історія компанії Lezyne

Бренд Lezyne з'явився у 2007 році завдяки Міккі Кожушеку, який успішно створив компанію з виробництва велокомпонентів Truvativ і продав її Sram.

Після відпочинку Міккі почав займатися створенням велоаксесуарів. Основною метою було створення якісних товарів з оригінальним дизайном. Для цього була зібрана команда інженерів, які сумлінно працювали і спроектували товари, що встановили новий рівень якості у своєму сегменті. Досить швидко компанія стає лідером ринку презентуючи світу нові насоси, мультитули, сумочки, дзвіночки і багато іншого. 

Лінійка товарів Lezyne

З 2011 року у Lezyne з'являються велосипедні велоліхтарі і мигалки . Продукція швидко встановлює новий рівень світової якості. Чудові практичні рішення і яскравий дизайн. Алюмінієві корпуси, запатентовані лінзи, можливість підключення powerbank та багато іншого.

В 2015 році на ринку з'являються велокомп'ютери з навігацією. З нуля були створені сучасні GPS навігатори з необхідним функціоналом і компактними формами. Додатковим плюсом стала поява мобільного застосунку для смартфонів Lezyne Ally, який працює з велокомпютером.

Компанія продовжує свій динамічний розвиток, з кожним роком встановлюючи нові стандарти якості. Секрет успіху - любов до велоспорту і дизайну. Lezyne – Engineered Design.

Lezyne в веломагазині ФУТЕН

Категорії:

Велоаксесуари: насоси, фари, мигалки, сумочки, велокомп'ютери, мультитули

Вибрати велотовари Lezyne поміж великої кількості відомих і популярних моделей від американських та європейських виробників Ви можете у веломагазині ФУТЕН.

Підібрати і купити аксесуари Lezyne зі знижкою і консультацією спеціаліста можливо вже сьогодні в Запоріжжі, а також в інтернет-магазині ФУТЕН.