ПН - СБ: 10-00 до 19-00
НД 10-00 до 17-00
зворотний дзвінок
(063) 308-13-23
Покрутить ещё раз Промокод Скидка 0% Скидка 4,5% Скидка 5,5% Промокод Бесплатная доставка Скидка 3,5%
Еще раз !
Ви отримаєте 100 грн. при реєстрації
0 Кошик
0 Побажання
0 Порівняння
Виберіть своє місто
Доставляємо замовлення по всій Україні!
Вибір міста допоможе надати актуальну інформацію про наявність товару, його ціни і способів доставки в вашому місті! Це допоможе зберегти більше вільного часу для вас!
Ціна  28 - 3240 грн.
Виробник
Тип
Муфта
Матеріал

Карабіни - незамінна річ в скелелазінні і альпінізмі. Головне сполучна ланка в будь-якій системі спорядження. Карабіни використовуються в поєднанні зі спусковими пристроями, роликами, зажимами, просто для кріплення і станцій і всього, що тільки можна закріпити і пристебнути. Сталеві і алюмінієві карабіни для альпінізму дуже міцні і надійні, розрізняючи за формою і клямці, що безпосередньо впливає на зручність і комфорт в різних завданнях.

Види карабінів

Головне, що розрізняємо між собою всі карабіни - матеріал і форма. Для монтажних і висотних робіт, а також для сухих умов використовують сталеві карабіни. Більш універсальні, в основному, для скелелазіння і спортивного альпінізму, карабіни робляться з різних сплавів алюмінію, дюралюмінію. Вони в рази легше за вагою і добре полегшують загальний комплект спорядження. Крім матеріалу, важлива форма і тип засувки. Найпопулярніші овальні карабіни і асиметричні карабіни трапецієподібної форми. Вони одні з найбільш універсальних і підійдуть для будь-яких завдань. Часто можна зустріти грушоподібні карабіни різних розмірів, які добре лягають в руку і зручні для вусів самостраховки і особистого спорядження. Їх також добре поєднувати зі спусковими і страхувальними пристроями. Є також поняття великих монтажних карабінів, а також для маршрутів віа-феррата. Вони потрібні для увімкнення в різні громіздкі конструкції завдяки великому розкриття.

Багато спільного з карабінами мають рапід - зміст той же, але менше практичності. Вони також розраховані на великі навантаження, але тільки за умови щільного закручування муфти. У розкритому положенні можуть деформуватися. Рапіди робляться з оцинкованої сталі, алюмінію і нержавіючої сталі. Використовуються, в основному, тільки в випадках коли потрібно ланка менше за розмірами, ніж звичайний карабін, або для стаціонарної навішування. Простіше кажучи, рапід завішували на довгий час. Різниця автоматичної і різьбовій муфти на карабіни Всі перераховані вище карабіни зазвичай муфтованного, що означає, що за допомогою спеціальної різьби і засувки можна запобігти його довільне розкриття. Але і в типах замків такого роду є відмінність. Карабіни з різьбовою муфтою закручуються пальцями однієї руки по осі. При цьому, сьогодні, більш безпечними вважаються карабіни з автоматичною муфтою, коли вона постійно знаходиться в закритому положенні, а Ви розкриваєте її, при необхідності, в частки секунди. Автоматичні карабіни бувають з двотактної, трехтактной і навіть магнітною муфтою.

Кожен виробник вдосконалює цю технологію під себе, часто пропонуючи щось нове і більш швидке по розкриттю. Головна мета - надійність і боротьба з забудькуватістю і людським фактором. Інша справа оттяжечние карабіни з прямою або гнутих засувки без муфт. Такі карабіни зазвичай з'єднані стропой і використовуються суто для спортивного альпінізму і скелелазіння. Вони також можуть бути хорошими допоміжними карабінами для кріплення спорядження або в місцях, де ризик вищелківанія мінімальний.

Як вибрати карабін?

Підбираючи карабін, варто визначитися з завданнями та цілями, в яких він буде використаний. У комплекті спорядження завжди повинні бути різні види. Якщо потрібен універсальний варіант для всього, можна взяти овал або грушоподібний. Форма і розмір - головна можливість вплинути на зручність у використанні. Хибна думка вважати, що сталь надійніше алюмінію, все залежить від ситуації. Часто варто задуматися над таким умовним перевагою, адже основна перевага сталевих моделей - ціна. При цьому, такі карабіни можуть швидше зношувати інше спорядження і навіть мотузку. Третім фактором буде муфта. Завдання бувають різні, але моделі з автоматичною засувкою обов'язково повинні бути присутніми в комплекті. Вибираючи карабін для себе, Ви безпосередньо впливаєте на стан своєї безпеки на висоті.

карабины для альпинизма

Карабіни для скелелазіння

Не секрет, що головна тенденція в скелелазінні - легкість без втрати якості. У комплекті скелелаза завжди є відтягнення з карабінами і варіанти алюмінієвих різної форми. Карабіни грушоподібної форми з широким розкриттям, часто звані HMS, добре поєднуються з різними страхувальними пристроями. Різнобарвні варіанти корисні тим, що Ви можете чітко розрізняти, який за що відповідає і будь-що встегнуться.

Карабіни для промальпа

Висотні роботи в промальпа пов'язані з різною середовищем і умовами. Утеплення, наприклад, завжди забруднює мотузку і спорядження. При роботі з піском і іншими абразивними покриттями, вибирають сталеві карабіни. Універсальні для монтажних робіт і промислового альпінізму овальні і трапецієподібні з широким розкриттям. Добре, коли в особистому комплекті є карабін з автоматичною муфтою, в рукавичках не завжди зручно швидко відкрити / закрити різьбову без ризику для життя і безпеки. Найбільший вибір карабінів для альпінізму і скелелазіння від брендів Petzl, Black Diamond, Climbing Technology і First Ascent Ви можете знайти в нашому магазині Футен в відділі альпінізму.

Наші менеджери з альпіністським досвідом, з радістю, допоможуть підібрати необхідне спорядження. У нас є великий досвід комплектації промальп бригад. Ми працюємо тільки з якісними і сертифікованими виробниками. Придбати сталеві і алюмінієві карабіни різної форми зі знижкою і детальною консультацією фахівця можна вже сьогодні в наших магазинах в Запоріжжі, а також в інтернет-магазині Футен. Ве

Відтяжка для льодобуру Climbing Technology ICE HOOK 17 мм
Відтяжка для льодобуру Climbing Technology ICE HOOK 17 мм - відтяжка з Dyneema стропою зі спеціальним кільцем для льодобуру Ice Hook 17 мм. Особливості: дозволяє повісити відтяжку навіть якщо льод..
647 грн.
388 грн.
Виробник:Climbing Technology
Відтяжка з карабінами Black Diamond LITEWIRE QUICKDRAW 12 см
Відтяжка з карабінами Black Diamond LITEWIRE QUICKDRAW 12 см - легка і зручна відтяжка з алюмінієвими карабінами. Має 2 легких алюмінієвих карабіна без муфти в комплектію Особливості: Карабіни: Li..
Виробник:Black Diamond
Відтяжка з карабінами Climbing Technology AERIAL PRO SET DY 12 см white / blue sling
Відтяжка з карабінами Climbing Technology AERIAL PRO SET DY 12 см white / blue sling - легка і зручна відтяжка з алюмінієвими карабінами. Італійський бренд Climbing Technology спеціалізується на розро..
Виробник:Climbing Technology
Фото
товару
Відтяжка з карабінами Climbing Technology LIME SET NY 12 cm silver
Відтяжка з карабінами Climbing Technology LIME SET NY 12 cm silver - найпопулярніші відтяжки Climbing Technology. Оптимальні за вагою і ціною. Універсальні у використанні для всіх видів альпінізму та ..
Виробник:Climbing Technology
Відтяжка з карабінами First Ascent Air Rock Express Dyneema 13 мм
Відтяжка з карабінами First Ascent Air Rock Express Dyneema 13 мм - класична відтяжка з карабінами для альпінізму і скелелазіння. Полегшена вага за рахунок стропи Dyneema та низького ваги самих карабі..
Виробник:First Ascent
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT 12 см
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT 12 см - два карабіни без муфти і 12 см відтяжка для альпінізму і скелелазіння.   Особливості: H-подібний профіль забезпечує оптимальне співвідношення ..
Виробник:Petzl
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT express 11 см
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT express 11 см - відтяжка EXPRESS, укомплектована двома карабінами SPIRIT - з прямою і з гнутоб скобою.   Особливості: Відтяжка з двома карабінами Відтяжка..
840 грн.
588 грн.
Виробник:Petzl
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT express 17 см
Відтяжка з карабінами Petzl SPIRIT express 17 см - відтяжка EXPRESS, укомплектована двома карабінами SPIRIT - з прямою і з гнутою скобою.   особливості: Класична відтяжка з карабінами для ск..
891 грн.
599 грн.
Виробник:Petzl
Відтяжка на льодобур Climbing Technology ICE HOOK 12 мм
Відтяжка на льодобур Climbing Technology ICE HOOK 12 мм - відтяжка з Dyneema зі спеціальним кільцем для льодобуру Climbing Technology Ice Hook 12 cm.   Особливості: дозволяє повісити відтяжк..
636 грн.
383 грн.
Виробник:Climbing Technology
Дельта MAILLON RAPIDE 10 RD ZIC мм
Дельта MAILLON RAPIDE 10 RD ZIC мм - сталева дельта напівкруглої форми. Пруток в діаметрі 10 мм, різьбова муфта і навантаження до 45 кН. Сертифіковане спорядження для роботи на висоті. Особливості: ..
Виробник:MAILLON RAPIDE
Фото
товару
Дельта MAILLON RAPIDE Груша анод 10 мм
Дельта MAILLON RAPIDE Груша анод 10 мм - грушоподібний рапід підвищеної міцності. Міцний сталевий варіант карабіна з муфтою під гайковий ключ. Користується популярністю при побудові поліспастів, орган..
Виробник:MAILLON RAPIDE
Фото
товару
Карабін Beal TWIN AUTO BELAY
Карабін Beal TWIN AUTO BELAY - унікальний алюмінієвий карабін із зустрічною подвійний скобою. Запатентована система від Grivel/Simond, виконана в карабіні Beal не тільки найнадійніша на сьогоднішній д..
Виробник:Beal
Показати ще 12 продукти(ів)
Диагональ екрана
Является одной из самых важных с точки зрения удобства эксплуатации характеристик ноутбука. Крупный экран с большим разрешением позволяет отобразить больше информации, но при этом увеличивает габариты ноутбука, что затрудняет его регулярную транспортировку. Самым популярным является 15,6-дюймовый формат ноутбука, который выступает удачным компромиссом между объемом отображаемой информации и габаритами устройства. Тем пользователям, для которых мобильность устройства стоит на первом месте, стоит выбирать ноутбуки с диагональю экрана от 13,3 дюйма и меньше. Если ноутбук предполагается использовать преимущественно стационарно, то стоит предпочесть крупноформатную модель с диагональю экрана 17,3 дюйма.
Посмотреть полную информацию

Коментарі покупців

Коментар
Імя
Ел. Пошта
Captcha
Важливо! Щоб Ваш відгук або коментар пройшов модерацію і був опублікований, ознайомтеся, будь ласка, з Условия соглашения !
Відгуки покупців про Карабіни
Максим Павленко
5+
22 вересня
Термос Tatonka HOT&COLD STUFF-1L
Для походов рекомендую объем 1 литр . Меньше брать не целесообразно Читати повністю
Арина
5+
14 лютого
Засіб для прання пухового одягу TOKO Eco Down Wash 250 ml
Рискнула постирать пуховой жилет в машинке. Залила один колпачек ТОКО. Хорошо постиралось, без разводов. И запах приятный, не химический. Раньше при стирках приходилось насильно распушивать ячейки, а после этого раза взбила только один раз. Утеплитель не слипся, а наоборот равномерно разместился в отсеках. Кажется, что жилетка стала еще пушистей и совсем как новая. Читати повністю
Василь
5+
7 лютого
Термокружка Primus COMMUTER MUG 0,3L concrete gray
Замовив у Футені для щоденного використання. Приємно здивувала ціна. Побачивши, що матеріал пластик, власне і зрозумів чому так не дорого. Вирішив спробувати. Для мене був сюрприз, коли я приїхав на роботу, пройшло півтори години як я залив у горнятко напій, а моя кава тепла. Читати повністю
Часто цікавляться
Ще
https://futen.com.ua/ua/fara_lezyne_micro_drive_pro_800xl_remote_loaded.html
Фара з пультом Lezyne MICRO DRIVE PRO 800XL REMOTE LOADED
1 998 грн.
https://futen.com.ua/ua/velosipedeniy_nasos lezyne_hv_drive___s_silver.html
Вело насос Lezyne HV DRIVE - S Silver
756 грн.
https://futen.com.ua/ua/polotentse_pohodnoe_sea_to_summit_pocket_towel_orange_m.html
Рушник Sea to Summit POCKET TOWEL orange M
440 грн.
https://futen.com.ua/ua/futbolka_mujskaya_marmot_pikes_peak_tee_ss_ash_heather.html
Футболка мужская Marmot PIKES PEAK TEE SS ash heather
663 грн.
Немає в наявності
https://futen.com.ua/ua/brelok_pingvin_munkees_penguin.html
Брелок пингвин Munkees Penguin
175 грн.
https://futen.com.ua/ua/karetka_shimano_bb_es300_bsa_68x121mm_octalink_bez_boltov.html
КАРЕТКА Shimano BB-ES300 BSA 68x121мм OCTALINK без болтов
478 грн.
https://futen.com.ua/ua/vtulka_zadnyaya shunfeng_sf_a217r al_32h_dd.html
Втулка задня SHUNFENG SF-A217R AL 32H DD
504 грн.
Немає в наявності
https://futen.com.ua/ua/blok_rolik_dvoynoy_first_ascent_huge_double_16_red.html
Блок-ролик First Ascent HUGE DOUBLE 16 red
795 грн.
https://futen.com.ua/ua/pokrishka_mitas walrus v41_12_1_2h175h21_4 .html
Покришка MITAS WALRUS V41 12 1/2х1.75х21/4 
169 грн.
https://futen.com.ua/ua/velovetrovka_scott_authentic_chernaya_s.html
Веловетровка SCOTT AUTHENTIC черная S
2 007 грн.
1 305 грн.